Przejdź do treści

+48  792 600 016

Menu

Paznokcie zmienione chorobowo

 

Jeśli zauważyłeś na swoich paznokciach niepokojące zmiany, stały się one kruche, zmieniły kolor, zaczęły przyrastać na grubość, niezwłocznie udaj się do Gabinet podologiczny JOVIT. Przyczyn powstawania takich zmian może być wiele, istnieje cały szereg chorób i dysfunkcji, które prowadzą do takich zmian, infekcji bakteryjnych, czy zmian pourazowych. W naszym gabinecie na ul. Bora-Komorowskiego 15/A zrobisz odpowiednie badania, a specjalista podolog oczyści zmiany i zaleci odpowiednią terapię.

Cel: usunięcie zajętej chorobowo części płytki paznokciowej

Czas trwania zabiegu: 30 - 60 min

Cena zabiegu: 50-80 zł (przy potrzebie oczyszczania kilku zajętych chorobowo paznokci cena ustalana jest indywidualnie)

Przygotowanie do zabiegu: nie mycie stóp przed wizytą (co najmniej 12h), Nie stosowanie lakierów oraz zmywacza do paznokci, nie stosowanie maści, płynów, olejków o właściwościach przeciwbakteryjnych i przeciwgrzybiczych

Zalecenia po zabiegu: regularne oczyszczanie płytki paznokciowej w gabinecie podologicznym co 4-6 tygodni, dobranie odpowiednich preparatów leczniczych i pielęgnacyjnych w zależności od problemu.

Zabieg jest bezbolesny!! :)

W dzisiejszych czasach najczęściej paznokcie niszczy grzybica, która została uznana już za chorobę cywilizacyjną!! Jej leczenie jest żmudne i często bardzo obciążające dla organizmu (farmakologia).

Nie czekaj aż choroba rozprzestrzeni się na pozostałe paznokcie.

Umów się do Gabinetu JOVIT. Ustalimy terapię, która pozwoli pozbyć się zmian bez użycia antybiotykoterapi!!